I shoqi del nga burgu, Rezarta Shkurta dedikim rrënqethës

476
0

Menjëherë pasi i shoqi është liruar nga burgu, këngëtarja Rezarta Shkurta ka postuar në rrjete sociale një dedikim të ndjerë.

Rzarta shpreh gezimin per ardhjen e bashkeshortit ne shtëpi permes nje video te xhiruar me vajzen dhe ate.
Kliko per me shume info

“Familja ime e vockël u bashkua. Faleminderit për cdo fjalë e mbështetje që kam ndjerë nga ju, këto vite të vështira. Uroj nga zemra për gjithësecilin nga ju, të gjitha urimet që më keni dhënë, tju kthehen në bekime në jetët tuaja”, shkruan Rezarta./

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.