Belsh/ Po ‘çmendet’ rrjeti! Burri kap gjarpërin gjigant dhe… e ha në sy të fëmijëve

990
0

Një ngjarje e rrallë është regjistruar në fshatin Rrase të Belshit.

Protagonist i kësaj ngjarje është një gjarpër i cili ndodhet në mes të rrugës.

Deri këtu nuk ka asgjë absurde, por kur një burrë i ndodhur aty kap gjarprin dhe e afron tek goja, gjërat dhe fillojnë e bëhen të çuditshme.

Përreth kësaj skene të frikshme ndodhen edhe shumë fëmijë, të cilët sikur mos tu mjaftonte frika nga zvarraniku, tmerrohen edhe nga burri, i cili kap gjarprin në dorë dhe ua sul atyre.

Fëmijët tmerrohen nga veprimet e këtij burri të çuditshëm dhe ia nisin të qarës.

Videoja është me të vërtetë tmerruese, ndërsa po bën xhiron e rrjetit./JOQ.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.