I riu porosit pizza ne Tirane, por shikoni cfare surprize gjen brenda

723
0

Kur ushqehesh neper fastfoodet ne Shqiperi duhet ti besh gjithmone syte kater sepse cfare nuk pret . Duhet te jesh shume i kujdesshem dhe vigjilet me ate qe konsumon.

Mire qe produktet jane shtrenjtuar por ndonjehere jane dhe te rrezikshme. Si ky rast kur nje i ri shkon ne nje piceri ne Tirane dhe porosit nje pica me kerpudha dhe sallam.

Mire qe e blen me cmim te kripur por brenda pices gjen nje gozhde, kjo nuk kishte bere vaki por ja qe ndodh..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.