I riu nga Tirana harron portofolin tek pantallonat e palara, gruaja i fut ne lavatrice, ja cfare ndodhi me leket

9
0

Nje i ri nga Tirana tregon se kur ka hedhur pantallonat per t’i lare, ka harruar te heqe portofolin brenda te cilit kishte nje shume parash si dhe kartat e bankes dhe ate te identitetit.

Nderkohe qe rrobat ishin ne lavatrice, ai kerkonte per portofolin e tij por nuk arriti ta gjente. Vetem kur kane nxerre rrobat nga lavatricja ka kuptuar se cfare kishte ndodhur. Menjehere ka nxjerr leeket nga portofoli dhe i ka varur bashke me rrobat. Fatmiresisht kartmonedhat ishin nga ato te rejat dhe nuk i kishte ndodhur asgje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.