U bezdis pasi i mbuloi ekranin ne sedilje me floke, ja si hakmerret kjo vajze ne avion

298
0

Nje vajze eshte hakmarre ne menyre te pazakonte me nje tjeter pasagjere ne avion pasi ajo i mbuloi pamjen e ekranit qe kishte perballe.

Flokët e saj bjondë u mbushen me çamçakëz dhe kafe madje filloi ti prese disa fije me një prerëse thonjsh.

Shikojeni vete, dhe komentoni veprimin e saj..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.