I ikën gruaja nga shtëpia, burri e denoncon në polici, gjendet në Fier 20 vjecarja: Ika me dëshirë se..

508
0

Një 20-vjeçare, e cila ishte larguar nga banesa e bashkëshortit të saj, është gjetur ditën e sotme.

Menjëherë pas denoncimit të 23-vjeçarit për largimin nga banesa të bashkëshortes së tij 20-vjeçare në Kavajë, policia vendore është vënë në lëvizje për të gjetur të renë dhe kuptuar se çfarë ka ndodhur me të.

E reja është gjetur në Fier. Ajo ka deklaruar se është larguar me dëshirën e saj nga banesa.

Pasi u gjet mësohet se e reja është kthyer në shtëpinë e burrit.