I humbur që prej 20 ditesh, gjendet i riu shqiptar ne Angli

332
0

17-vjeçari shqiptar, Daniel Gjinaj u gjet në gjendje të mirë shëndetësore në Brighton të Britanisë së Madhe.

I riu u shpall si i humbur që prej dates 20 gusht në Angli dhe policia ishte vene në kërkim të tij.

Autoritetet gjatë tre javëve ishin te shqetësuar për mirëqenien e adoleshentit të zhdukur, por fatmirësisht ai është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore.

Kjo nuk është para here që djali shpallej i humbur, pasi edhe në gusht të vitit të kaluar ai u shpall i humbur nga mediat britanike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.