I fut duart në urban 25-vjeçares, maniaku vazhdon të vetëkënaqet pa e vrarë mendjen (Video)

943
0

Që kryeqyteti është i mbushur me maniakë kjo nuk ka më asnjë dyshim.

Këta persona i hasim në rrugë, në kafe apo edhe në urbanet që marrim për të udhëtuar në punë apo shtëpi.

Shqetësues është me të vërtetë ky fenomen që siç duket nuk do i vijë kurrë fundi derisa të ketë femra të cilat e injorojnë.

Një rast i ngjashëm ka ndodhur në urbanin e linjës Kinostudio-Kombinat në Tiranë mesditën e sotme.

Djali që ka parë të gjithë skenën është shprehur:

Pershendetje, shikojeni manjakun ne autobuzin e kinstudio- kombinatit ne Tr ne oren 16 e 30.

Sot i kam kapur live, ky djali e beri kete veprim nga stacioni i spitaleve nene tereza deri tek stc i bankës, ishte mbi 25 vjec, vajza rreth 25. Asnje se vuri re se po i fuste duart dhe zgjati 5 stacione. Ajo nuk reagoi fare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.