I diagnostikuar me tumor, familjarët apel shqiptarëve për të shpëtuar Dorjanin 17 vjeçar (Foto)

773
0

Dorjani është një djalë 17 vjeçar i diagnostikuar me tumor malinj në stomak.

Familjarët e tij përmes një mesazhi në redaksinë e ShqipëriaIme, apelojnë për ndihmë për të riun, pasi dhe mjekët kanë dhënë shpresë se pas kimioterapive, ai mund të shpëtojë.

Familja e tij ndodhet në një gjendje jo të mirë ekonomike, dhe nuk arrin dot që ti mbulojë shpenzimet për shërimin e djaloshit.

Mesazhi i plotë:

Pershendetje ju lutem me ndihmoni nje familjar i imi eshte diagnostikuar me tumor malinj ne stomak dhe shtylla kurizore eshte femije 17 vjet mos ti shuhet jeta ju lutem ju pergjerohem nxireni si rast ju lutem mos tlejojme ti shuhet jeta eshte i vogel ju lutemm.

Kto jan analizat e Dorit te vogl ju lutemmm ju pergjerohem me ndihmoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.