Humbja e kileve, ish deputeti Ndocaj zbulon sekretin

247
0

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka pesuar nje ndryshim drastik ne pamjen e tij dhe tani duket si tjetër njeri. Ai ka humbur goxha peshë dhe së fundmi ka treguar dhe si ia arriti.

Ndocaj ka dhënë një intervistë dhënë së fundi ka treguar se rënia në peshë ka qenë një sfidë e vërtetë. Ish-deputeti tha se ky ndryshim ka ardhur me nismën e bashkëshortes së tij.

“Bashkëshortja ka qenë nismëtarja që unë të bija në peshë. Unë që në muajin janar marr vetëm pjesë nëpër tavolina dhe nuk ha, jam si dekor. Në fillim e vuaja por tani jo, kam filluar që të mësohem, është pak e vujtshme”, tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.