Humb kontrollin dhe përplaset më pemën, aksidentohet nëna e tre fëmijëve në Itali

821
0

Një grua shqiptare 20-vjeçare, nënë e tre fëmijëve, mbeti e plagosur seriozisht në një incident rrugor pasditen e sotme në Trevi të Italisë.

Shqiptarja, e cila drejtonte një “Ford”, humbi kontrollin dhe goditi një nga pemët e shumta anës rrugës.

Simone Marineli

Për fat mirë, shkruan Umbriajournal.com, aty kaloi një infermier i ndihmës së shpejtë italiane, i cili pasi lajmëroi në numrin 118 i dha ndihmën e parë shqiptares.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.