Humb jeten diten e sotme aktori i njohur i humorit

338
0

Bob Saget, komediani dhe aktori i njohur më së miri nga audienca si patriarku i shëndetshëm Danny Tanner në serialin “Full House”, ka nderruar jete konfirmoi familja e tij në një deklaratë për CNN. Ai ishte 65 vjeç.

“Jemi të dëshpëruar të konfirmojmë se Bob-i ynë i dashur ndërroi jetë sot”, tha familja Saget në deklaratën e tyre. “Ai ishte gjithçka për ne dhe ne duam që ju të dini se sa shumë i donte fansat e tij, duke performuar live dhe duke sjellë njerëz nga të gjitha sferat e jetës së bashku me të qeshura.

Edhe pse ne kërkojmë privatësi në këtë moment, ju ftojmë të bashkoheni me ne për të kujtuar dashurinë dhe të qeshurën që Bob solli në botë.”