“E verteta u mbulua qe ne minuten e pare”, gazetarja habit me deklaraten per kopshtin ku humbi jeten 3 vjecari

179
0

Gazetarja ka treguar diten e sotme ne studion e Shqiperia Live se kopshti ku humbi jeten femija 3 vjecar eshte nje kopsht me standard te larte dhe ajo qe ka shokuar prindit eshte mungesa e informacionit. Ajo eshte nje e vertete qe u mbulua qe ne minuten e pare..

Ajo nder te tjera tregon se kopshti ka vazhduar aktivitetin normalisht dhe edukatorja paresore kishte nje muaj qe nuk vinte ne kopesht ndersa ishte ndihmesja ajo qe u arrestua.