Hapet brenda pak ditëve/ Rama nxjerr pamjet dhe zbulon si do te quhet aeroporti i Kukësit (VIDEO)

279
0

Kreu i qeveriseEdi Rama ka njoftuar se aeroporti i ri në Kukës i cili do të hapet së shpejti do të quhet aeroporti Ndërkombëtar Zayed – Flatrat e Veriut.

Kështu ka bërë me dije kryeminstri Edi Rama  teksa ka publikuar një video nga aeroporti i cili mendohet të hapet brenda këtyre ditëve.

“Aeroporti i Kukësit për pak ditë do të hapë dyert për uljen e parë të Air Albania-s me çunat e Kukësit që do vijnë nga Londra të seleksionuar në bazë të numrit të sharjeve dhe të përqeshjeve që më kanë bërë mua kur thoja që do bëjmë Aeroport në Kukës”, është shprehur më herët Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.