Habiten fansat, Celine Dion tregon arsyen e rënies drastike nga pesha

9918
1

Celine Dion ka vendosur t’i përgjigjet kuriozitetit të gjithë ndjekësve të saj lidhur me rënien drastike në peshë.

Diva e muzikës botërore ka thënë se gjendja e saj shëndetësore është mjaft e mirë dhe se humbja në peshë i atribuohet pasionit të saj të ri, baletit, që e praktikon katër herë në javë.

“Unë jam duke punuar shumë. Më pëlqen të lëviz dhe prandaj kam humbur shumë peshë”- u shpreh Dion, 51-vjeçe, e cila duket më elegante se kurrë më parë.

Këngëtarja australiane u përball tre vite më parë me humbjen e bashkëshortit Rene Angelil dhe të vëllait Daniel. Shumë nga fansat besojnë se rënia e saj në peshë ka ardhur nga goditjet e forta emocionale./a.m/noa.al/

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.