Grabiten dy turiste çeke në Tepelene, hajdutët u marrin paratë dhe dokumentet

3
0

Dy turiste çeke kanë rënë pre e një grabitje ditën djeshme në Tepelenë.

Bëhet me dije se hajdutët u morën tursiteve portifolin dhe dokumentet që ndodheshin brenda saj.

Turistet të friksuara menjëherë pas ngjarjes kanë bërë denoncimin në polici. Policia po punon për të bërë të mundur arrestimin e autorit, teksa dyshohet se është shtetasi S.G., nga Salaria.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.