“Gjithmonë e kam dashur një foto si kjo”/ Ja si e priti djali i kryeministrit, Vitin e Ri

1472
0

Djali i madh i kryeministrit Rama, Gregori Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto.

Aty Gregori shihet me motrën dhe vëllain e tij të vogël, Zahon, i cili ka mbështetur kokën në supin e vëllait të madh, ndërsa Rea mban në dorë një kukull.

“Për aq kohë sa mbaj mend, gjithmonë kam dashur një foto si kjo”, shkruan krahas fotos Gregu duke shprehur lumturinë e tij në ato momente.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.