Gjendet një trup i pajetë në Shkumbin

467
0

Një trup i pajetë është rreth orës 10:45 në fshatin Katund i Ri në Elbasan, në buzë të lumit Shkumbin.

Mësohet se kufoma mashkull, rreth 50 vjeç, është gjetur nga punonjësit e landfillit.

Policia po punon për identifikimin e viktimës.

Nga veprimet e para hetimore, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe mendohet se personi është mbytur në ujë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.