“Gëzuar mbretëreshë” Bashkeshortja e Arditit ka ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e madhe

1533
0

Ditën e djeshme Anila Gjebrea, ka pasur ditëlindjen. Në kete dite ajo kishte pranë vetes familjarët- Arditin, Jonin, Anën dhe miqtë-Erion Veliaj, Ajola Xoxa, Venera Lumani, Lind Islami, Eni Çobani, Juliana Pasha etj. Të gjithë së bashku janë argëtuar duke kënduar e kërcyer.

I biri i saj, Joni, ka postuar në profilin e tij të Instagramit foto dhe video nga festa së bashku me një urim. “Gëzuar mbretëreshë”, shkruan ai. I gjithë ambienti ishte zbukuruar nga tollumbacet dhe nuk ka munguar një tortë gjigante ditëlindjeje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.