Gëzim në familjen mbretërore, Princ Leka do të bëhet baba për herë të parë, bashkeshortja shfaqet me barkun e rrumbullakosur

350
0

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Cifti eshte fotografuar duke ecur në këmbë në rrugët e Tiranës ku në sy bie barku i rrumbullakosur i Elias.

E veshur me një fustan të lirshëm, Elia shoqërohet nga Princ Leka, i cili duket se po kujdeset maksimalisht për të.

Kujtojmë se çifti janë martuar në vitin 2016, në një ceremoni që bëri shumë bujë, pasi në Tiranë zbarkuan familjet e famshme mbretërore nga e gjithë bota.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.