‘Gazi, dëgjo vllain’, 3 këshillat që i dha Erion Veliaj Gaz Pajës për martesën

631
0

Aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja u kurorëzua dje në martesë me bukuroshe Ira Seferi në tarracën e Bashkisë së Tiranës nga Erion Veliaj. Kryebashkiaku ka postuar sot disa foto nga dita më e lumtur e çiftit dhe i ka dhënë 3 këshilla Gazit.

“Gazi, degjo vllain, 3 keshilla:

Fjalet kyc ne nje martese afatgjate jane kater: Ke t’drejte, faji im!

Asnjehere mos qesh me zgjedhjet e gruas tende – se ti je nje prej tyre! 

Mos harro kurre, 1 Qershori s’eshte festa e femijeve, eshte pervjetori yt i marteses! 

Te trashegoheni vllai im, ju duam shume!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.