Gazetarja i përmendi gruan, ja si ia kthen Jul Deda

2263
1

Një lum kritikash ka pasur sot mes aktorit të humorit Jul Deda dhe gazetares Mira Kazhani.

Ka qenë aktori ai i cili i ka shkruar i pari në një status të tijin pas nje deklarate të gazetarës rreth protestes së Astirit duke e quajtur “gazetaruce populiste”

Lexojin replikat mes tyre

Shpresojme qe ta kanë mbyllur me kaq!

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.