Gazetari i News24 shpërthen në lot në mes të emisionit! Ja çfarë i ndodhi (foto)

565
0

Këto padyshim që ishin momente shumë emocionuese!

E nëse mendonit se atë nuk do të kishit mundësi ta shihnit ndonjëherë me lot në sy, e keni pasur gabim.

Sepse i ftuar ditën e sotme në emisionin “Kush vjen për drekë”, gazetari i njohur dhe moderatori Rezear Xhaxhiu ka shpërhtyer në lot, pas një videomesazhi tepër prekës që i ishte kushtuar pikërisht atij.

Madje Ka qenë e bija Loris ajo që e ka surprizuar Xhaxhiun, duke i kujtuar atij traditën e  tyre të dikurshme kur hanin drekë çdo ditë bashkë, ndonëse ai ishte në punë dhe ajo në shkollë.

Pasi pa videomesazhin nga e bija, Xhaxhiu ka shpërthyer menjëherë në lot tepër i prekur, kjo edhe për faktin se Loris prej disa kohësh jeton në Paris.