Gafat e Rudinës nuk kanë të ndalur, shihni çfarë bën gjatë emisionit (VIDEO)

743
0

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri.

Ajo prej shumë vitesh drejton emisionin e pasdites në Tv Klan si një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri.

Por pavarësisht viteve të eksperiencës, ajo vazhdon të bëjë vazhdimisht gafa gjatë emisionit live.

Ditën e djeshme në emisionin e Rudinës u ftua bashkëshortja e Salsanos ku vetë aktori i njohur i bëri asaj një video suprizë.

Por pavarësisht se vetë Rudina deklaroi se ai nuk është live dhe se videoja është regjistruar para emisionit, Rudina vazhdon t’a përshëndesë me dorë Salsanon sikur ai të ishte live.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.