Gaboi në minutën e fundit, Strakosha: Ja ç’më tha babai!

1153
0

Portieri i kombëtares kuqezi Thomas Strakosha, ishte ai që gaboi në minutën e fundit, duke “i dhuruar” golin e fitores turqve, teksa pas ndeshjes u shfaq mjaft i mërzitur.

Ekipi luajti shumë mirë dhe kishte nevojë për mua në fund, por nuk i ndihmova. Më vjen shumë keq, por shpresoj që t’i ndihmoj në takimin e radhës.

Të gjithë erdhën dhe më folën mirë, pasi jemi skuadër dhe nuk duhet të individualizojmë gabimet. Megjithatë unë tani jam 24 vjeç dhe kam eksperiencë, ndaj nuk duhet ta bëja atë gabim.

Çfarë ju ka thënë (babai) Foto Strakosha? Kam folur në telefon dhe normal që edhe ai e ka parë që gabova, por nuk kemi çfarë të bëjmë tani. Më vjen keq” tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.