Fresk dhe reshje, Meteorologia Tanja Porja tregon cfare na pret ne ditet ne vijim

312
0

Metereologia e njohur e Meteoalb ka treguar si pritet te jete moti ne vijim

Ndiqni videon me poshte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.