FOTO/ Rama përfundon në spital/ Eskorta e kryeministrit e zbarkuar tek ‘Amerikani’

577
0

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në faqen e tij në Facebook, se Edi Rama ka përfunduar në spital nga overdoza.
Duket me overdoze. Sb’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

“Para 20 minutash kalova tek Spitali Amerikan 3 aty pash eskorden e Rames duket me overdoze!ja dhe foto”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.