Foto kur Edi Rama ishte 24 vjeç. A e mbani mend gruan e parë të kryeministrit? Ja si duket sot ajo

943
0

Në rininë e tij, Edi Rama ka qenë i martuar me një prej vajzave më të bukura shqiptare dhe një aktore shumë tërheqëse.

Po flasim për Matilda Makoçin, me të cilin kryeministri aktual i vendit ka edhe një djalë.

Imazhet e çiftit në rrjet janë të rralla, e shumë pak flitet për motivet e përfundimit të martesës së tyre.

Por kohë më parë u zbulua në media një foto e rrallë e kryeministrit Edi Rama me gruan e tij të parë, aktoren e njohur Matilda Makoçi.

Foto e cila ende sot qarkullon si virale, për shkak të interesit lidhur me jetën private të kryeministrit shqiptar.

Matilda duket rrëzëllitëse, kurse flitet se në foto kryeministri Rama ka qenë 24 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.