Foshnja gjithmonë qante sapo takohej me dadon, nëna e tij vendos kamera të fshehura, shokohen nga ajo që shohin (VIDEO)

715
0

Një nënë habitej se si foshnja e saj tetëmuajshe gjithmonë qante sa herë që e takonte dadon, dhe kështu vendosi kamera të fshehta brenda apartamentit, por mbeti e shtangur kur pa se çfarë i bënte dadoja foshnjës.

Kamerat e fshehta kanë filmuar momentin kur djali i saj vazhdimisht goditet në fytyrë nga dadoja, e cila madje në një moment e kap për krahu dhe e përplas për tokë, transmeton Telegrafi.

Dadoja e identifikuar si Anastasia Zhelyabova, 31-vjeçe, tani po ballafaqohet me drejtësinë dhe nëse shpallet fajtore mund të përfundojë për 10 vite prapa grilave.

Nëna e djalit të vogël Elena Levendeeva, 26-vjeçe, kishte vërejtur se biri i saj fillonte të qante sa herë e takonte dadon, e cila për dy javë u përkujdes për të.

Kështu vendosi që tinëzisht t’i instalojë kamerat në apartament, dhe kur pa filmimet mbeti e shokuar me sjelljet e dados që godiste pamëshirshëm foshnjën e saj.

Sipas mediave ruse, dadoja ishte nervozuar me foshnjën pasi kishte refuzuar ta pi qumështin nga shishja.