Forcat ukrainase kapin ushtarakun madhor rus. Ai mbrohet i fri kesuar si mos më keq (Video)

29
0

Qindra video vijnë nga fronti i luftës në Ukrainë.

Janë video të dhimbshme, që veç prej luftës mund të prodhohen.

Së fundmi në rrjet është shpërndarë një video ku shihet një ushtarak i lartë rus i kapur nga disa banorë të armatosur.

Nga grada duket se është një major ushtrie.

Banorët e kanë vendosur para kamerave dhe e pyesin se përse vjen e lufton në Ukrainë.

Dhe ai mban kokën me duar për t’u mbrojtur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.