“Forbes” shkruan për bashkëshortin e saj, modelja shqiptare më krenare se kurrë

506
0

Së fundmi revista prestigjoze Forbes ka shkruajtur për biznesmenin e njohur amerikan si dhe bashkëshortin e modeles shqiptare Emina cunmulaj. Bëhet fjalë pikërisht për Sam Nazarian dhe ky artikull i dedikohet punës së tij të madhe për hapjen e një rrjeti të madh hotelesh e biznesesh.

Këtë gjë e ka bërë të ditur Emina nëpërmjet një postimë në Insta Story. Ajo ka publikuar fillimin e artikullit e përbri shkruan:

“Burri im boss, Jam shumë krenare për ty”

Shpeshherë Emina ka postuar edhe foto të dhuratave që merr nga bashkëshorti i saj, epo nuk mund të themi gjë tjetër veç se modelja është vërtetë me fat./Blitz.al/