Fifi të përlot me rrëfimin: Vjehrra më tha s’je për tim bir, ti je fshatare; Ajo na ndau…

147
0

14 Banorët e Big Brother VIP vetëm sa kanë filluar tashmë të njihen më mirë me njëri-tjetrin, derisa nuk kanë hezituar të ndajnë me shikuesit të pathënat nga jeta e tyre private.

Në ditën e dytë po diskutohej rreth lidhjeve në çift dhe ndërhyrjeve nga familjarët mes një çifti, me këët rast këngëtarja Fifi tregoi një rrëfim të tillë nga jeta e saj. Artistja, ka treguar se i dashuri i saj parë e kishte lënë kjo pasi kjo e fundit nuk i kishte pëlqyer mamasë së tij.

“Mua më ka thënë ish-i dashuri im i parë, po më thotë nëna: ‘Zgjidh mes mua dhe asaj’, pse? ‘Sepse ajo është katundare e Ferizajt dhe është këngëtare dhe unë s’e dua nusen as këngëtare as katundare”, ka treguar ajo hapur.

Ndryshe, Fifi ka qenë gjithnjë me rezerva sa i përket jetës private. Kujtojmë se vitin e kaluar u përfol se ajo kishte nisur një lidhje me një djalë nga Shqipëria (pasi ai ishte personi i vetëm që ndiqte në Instagram), por pas një kohe të shkurtër, dyshja thuhet se i prishën raportet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.