Fifi ‘rikthehet’ në shtëpinë e Big Brother! Vëllai i madh surprizon banorët (Video)

168
0

Diellin e kom hup me to edhe veten…”, Fifi u rikthye në shtëpinë e “Big Brotherit” dhe emocionoi banorët.

Vëllai i madh vendosi të surprizojë shtëpinë, duke rikthyer Fifi, këtë herë përmes boksit të shtëpisë me këngën e saj më të re “Dielli”.

Disa lotuan, si Arjola, të tjerë e kënduar, ndërsa kishte edhe nga ata që u çuan në këmbë.

Sigurisht Fifi nuk u kthyer prej vërteti, pasi ishte vendimi i saj të largohej, por muzika shkon kudo….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.