E fundit/ Ben Blushi dorëhiqet nga Top-Channel

3
0

Përmes një e-maili, Blushi ka njoftuar stafin e Top Channel se, katër vite pasi mori postin e Drejtorit të Përgjithshëm të Top Channel, do të largohet nga ky post:

“Duke nisur nga sot nuk do jem më në Top Channel. Me bindjen se sot po largohem nga një kompani më e shëndetshme, më e besueshme dhe më e madhe në krahasim me atë që gjeta para katër vitesh, ju uroj të gjithëve punë të mbarë. Ben Blushi,”- shkruhet në e-mail.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.