Festoi 33-vjetorin, Rudina Dembacaj surprizohet nga Marku Frroku dhe ish-bashkëshorti, shikoni se cfare i dhuruan

739
0

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj festoi një ditë më parë 33-vjetorin. Ajo është surprizuar nga partneri i saj Mark Frroku dhe ish-bashkëshorti Aleksi.

Përmes disa postimeve në “Instastory”, Rudina ka treguar se Marku e ka surprizuar me fishekzjarre dhe krahas postimit shkruan:

“Faleminderit dashuria ime. Faleminderit që bën çdo gjë që të më gëzosh.”

Në një postim tjetër ka zbuluar dhuratën e ish-bashkëshortit, Aleksit, me të cilin ruan një marrëdhënie shumë të mirë edhe pas ndarjes.

Ai i ka dhuruar një bluzë të personalizuar dhe një case për telefon, me inicialet e emrit të saj “R.D”. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.