Fermeri ia thotë troç: Kemi dëgjuar se fle shumë gjumë, ja si i përgjigjet Basha

707
0

Kreu demokrat, Lulzim Basha zhvilloi të dielën një takim me fermerët e zonës së Lushnjes dhe Divjalës, teka dëgjoi problematikat e tyre si dhe duke shpalosur platformën e partisë së tij.

Gjatë bashkëbisedimit, një prej fermerëve e falenderoi kreun demokrat për takimin, teksa u shpreh se atë e akuzojnë se “fle gjumë”.

Fillimisht të falenderoj që ke ardhur se thonë që kryetari fle gjumë”, tha fermeri.

Ndërkohë, Lulzim Basha iu përgjigj: “Këta punë quajnë vjedhjen, po nuk vodhe këta thonë fle gjumë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.