Fatos Nano shoqerohet me karrocë në spital, mesohet se gjendja e tij shëndetësore..

1271
0

Lideri historik i PS-së, ish-kryeministri Fatos Nano nuk është në gjendje të mirë shëndetësore.  Ditën e sotme Nano është parë pranë spitalit Amerikan për të marrë kujdesin shëndetësor.

Me poshte duken pamjet e momentit kur ish-kryeministri zbret nga makina dhe futet me karrocë brenda ambienteve të spitalit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.