Erion Isai bëhet baba për herë të dytë, shikoni emrin e veçantë qe i vendosen vajzës

383
0

Aktori i humorit njëherazi dhe kryebashkiaku i Kolonjës, Erion Isai, diten e sotme është bërë baba për herë të dytë.

Ai është bërë babai i një vajzë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë aktori me anë të një postimi në rrjetet socilale, ku shkruan se tani u bënë katër.

Në foto shohim dorën e vajzës, për të cilën prindërit kanë zgjedhur emrin e veçantë E’dua.

“U bëmë 4. Faleminderit Zot!. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë! Nga sot, shërbëtor i 3 princeshave,” shkruan aktori krahas postimit të tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.