Elvis Naci realizon projektin e madh që do të lumturojë të gjithë shqiptarët: Blen spitalin e njohur

3030
0

Para disa muajsh Elvis Naci ishte shprehur ne studion e Shqiptarët për shqiptarët se kishte ne plan realizimin e një projekti gjigand qe do te lumturonte te gjithe shqiptaret.

Imami u shpreh se bëhej fjalë përr nje klinike qe ti kete te gjithe elementet brenda qe te varferit te hyne dhe te dalin me te gjitha analizat baze dhe te mos paguajne asgje transmeton shqiptari.net.

Por vetëm sot eshte mesuar lajmi nga disa portale se Fondacioni qe ai drejton ka blere spitalin e njohur Continental

Ai asokohe u shpreh se eshte nje projekt i madh mbi 200 mije euro, dhe se po e bisedon me miq neper bote për të arritur shumën e duhur dhe me sa duket ia ka arritur të bleje spitalin për 350 mijë euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.