Elvis Naci jep lajmin e mrekullueshem per tre femijët

491
0

Elvis Naci ka shpërndarë në profilin e tij nje foto me tre femijet që kishin probleme me degjimin dhuke treguar se do ti nenshtrohen se shpejti operacionit.

Së bashku me foton ai ka kërkuar nga shqiptaërt që të vazhdojnë ti mbeshtesin duku lutur iu Zotit që çdo gjë të shkojë mirë:

Shuma e lekeve per Rubinin, Endisin dhe Sokolin u realizua.

Se shpejti presim te vijne implantet kokleare dhe Mjeku Austriak te beje operacionin qe edhe keta femije te degjojne, te flasin si te gjithe ne.

Kemi nevoje per lutjet tuaja dhe falenderoj te gjithe Shqiptaret qe na u bashkangjiten.

Bashke ia dolem! Zoti para ne pas, Zoti ju shperblefte.!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.