Elvis Naci del me deklaratë të papritur: Nuk mund të rrija pa folur pas asaj që kam lexuar

3538
0

Elvis Naci prej kohësh është tepër aktiv për veprimtari të ndryshme bamirësie në te gjithe trevat shqiptare me fondacionin e tij Firdeus si dhe në bashkëpunim me emisionin Shqiptarët për Shqiptarët.

Edhe pse i ngarkuar gjatë gjithë kohës ai sot është ndalur për një mesazh të papritur: Nuk mund të rrija pa folur pas asaj që kam lexuar është shprehur ai

Sot ai ka ndarë një video me ndjekesit e tij të shumtë një histori mjaft emocionuese

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.