Bashkëshorti i pranishëm në sallën e lindjes, Fatma mbulon fytyrën nga sikleti

1146
0

Siç tashmë është bërë e ditur moderatorja shumë e dashur e ekranit, Sic dihet tashmë, moderatorja Fatma Methasani është në pritje të ëmbël. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Alfio, presiin të bëhen së shpejti prindër për herë të parë me një djalë.

Fillimisht ajo u mundua ta mbajë larg mediave këtë pjesë të ëmbël të jetës, por tani teksa ndodhet në muajin e gjashtë të shtatzënisë ajo nuk i ka kursyer fotot me bark të rrumbullakosur e as daljet në publik.

Moderatorja është ftuar në emisionin ‘Pop Culture’ dhe ajo ka folur rreth momenteve më të bukura të jetës. Teksa ajo po fliste për periudhën e shtatzënisë, në sfond është shfaqur Alfio.

Ai u bë pjesë e intervistës dhe u pyet nëse do të jetë në sallën e lindjes. Alfio e pohoi me një ‘Po’ të madhe .

Deklarata e Alfios për Fatmën e ka vënë atë në siklet, duke mbuluar fytyrën me duar pasi u ndje shumë e përkëdhelur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.