Elseid Hysaj sjell makinën luksoze në Shkodër, policia e gjobit

473
0

Elseid Hysaj është rikthyer në Shqipëri për tu vunë nën urdhrat e trajnerit Panuci për miqësoren me Norvegjinë.

Shkodrani është parë dje dhe sot në qytetin e Shkodrës të udhëtojë me makinën e tij superluksoze, një “Lamborghini” që kushton rreth 200 mijë euro.

Por, Hysaj ka gjetur një surprizë të pakëndshme ditën e sotme afër makinës së tij. Nga një video që qarkullon në rrjetet sociale duket se makina e Hysajt po vëzhgohet nga disa policë. Nuk dihet nëse ata janë aty sepse Hysaj ka bërë ndonjë shkelje apo për diçka tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.