Elisa Spiropali publikon për herë të parë foto nga plazhi me vajzën dhe bashkëshortin

1497
0

Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali ka zgjedhur të kalojë fundjavën larg kryeqytetit dhe zhvillimeve politike.

Ajo ka postuar një portret të ëmbël familjar ku shfaqet për herë të parë me vajzën saj edhe bashkëshortin pranë bregdetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.