Ekskluzive/ Eneda Tarifa dhe Gent Lasku rrëfejnë për herë të parë lidhjen e tyre

211
0

Eneda Tarifa dhe Gent Lasku kanë folur për herë të parë për historinë e tyre të dashurisë. Pas fotos së postuar në muajin Korrik nga pushimet në Santorini, çifti bëri publike marrëdhënien e tyre. Ata ndajnë në “Aldo Morning Show” në Tv Klan momente nga jeta e tyre e përditshme si debatet, koha që kalojnë së bashku të shoqëruara me batuta të lezetshme me njëri-tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.