Edhe UFO-t na duheshin! Foto që po çmend rrjetin

2567
0

Një foto e bërë në Tiranë po bën xhiron e rrjetit. Në të shihet një objekt i paidentifikuar e cila ngjall një kureshtje shumë të madhe

Foton e ka hedhur në rrjetet sociale Florenc Lami dhe siç deklaron ai foto është bërë mëngjesin e djeshëm nga djali i tij i vogël dhe nuk është montazh.

Pamjet janë mbi zonën e Kasharit shumë pranë Tiranës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.