E zuri lemza gjatë lajmeve, reagon Drini Zeqo, ja çfarë shkruan [FOTO / VIDEO]

679
0

E rrallë, por epike!

Në transmetimet “LIVE” sigurisht që ndodhin edhe momente të sikletshme, të cilat nuk parashikohen në skenar. Një gjë e tillë i ka ndodhur sot në mbrëmje edhe spikerit Drini Zeqo teksa ishte duke moderuar edicionin qendror të lajmeve në Tv Klan.

Gjatë transmetimit Drinin e ka zënë lemza dhe e ka shoqëruar gjatë gjithë edicionit, por pavarësisht këtij momenti të sikletshëm, ai nuk e ka ndërprerë transmetimin.


Menjëherë pas këtij incidenti ka ardhur reagimi i Drini Zeqos, i cili shkroi se lemza është makthi i të gjithë prezantuesve dhe sot e vizitoi në lajme, por theksoi se është njerëzore.

drinoaaa.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.