Arsyeja pse të gjithë e “urrejnë” këtë djalë në Instagram!

908
0

Një bodybuilder në Instagram së fundmi ka nxitur shumë komente negative nga përdoruesit e rrjetit social.

I njohur si Yakiboyme, i riu ka një trup të palestruar mirë dhe të mbushur me tatuazhe.

Në fotot e tij të publikuara ai shfaqet me armë tip AK-47, tregon dhëmbët prej floriri, tregon koleksionin e tij të thikave dhe reklamon veten e tij si “mbret” të Instagramit, përcjell albeu.com

Bodybuilderi nga Sydeny ka mbi 30,000 ndjekës vetëm në Instagram,
ndërsa shfaq jetën luksozë, pushimet e shtrejnta dhe veshjet firmato.

Për katër vite ai bëri transformimin e pabesueshëm në trupin e tij duke e mbuluar me tatuazhe.

Tani çdo gjë që ai poston merr mijëra pëlqime dhe dhjetra komente kryesisht negative, ku përdoruesit mundohen ta tallin dhe vënë në lojë.