E turpshme/ Stafi i aeroportit vjedh para nga çantat e qytetarëve gjatë kontrollit (Video)

305
0

Disa pamje të pazakonta vijnë nga pika e kontrollit të sigurisë nga aeroporti i Miamit në Florida.

Dy agjentë të TSA në Florida janë akuzuar për vjedhje nga çantat e pasagjerëve në një pikë kontrolli sigurie. Zyra e Prokurorit të Shtetit publikoi disa pamje të dyshes duke punuar në Aeroportin Ndërkombëtar të Majamit.

Ata në video shihen duke marrë para në disa çanta, teksa kontrollojnë bagazhet e pasagjerëve. Njëri prej tyre ka grabitur 600 dollarë nga portofoli i një pasagjeri.

Josue Gonzalez dhe Labarrius Williams janë dy punonjësit që janë arrestuar pasi akuzohen për disa vjedhje të bëra në aeroport.

Shikoni videon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.