E tmerrshme/ Për një telefon, grabisin dhe rrahin brutalisht gruan shtatzënë (Video)

428
0

“Kam kaluar nëpër shumë gjëra, por asnjëherë nëpër diçka të tillë. Mendoja se do të vdisja. Trupi më ishte mpirë pas një kohe. Vetëm po prisja kur do të përfundonte”, u shpreh ajo.

Ajo e dëgjoi njërën nga sulmueset e saj teksa i thoshte: “Do të ta thyej fytyrën dhe do të ta vras beben”.

Para se të iknin nga skena e krimit, ato ia morën telefonin celular.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.